.

.

Персонализиран голем почетен сет на плочи на чешачи

Персонализиран голем почетен сет на плочи на чешачи

DEN 1.67
Износ

Чувајте го вашиот мебел безбеден со овој сет од четири крајбрежни страни. Направено од зачудувачки лист од јаглен. Ние го персонализираме секој со кој било почетен што ќе го изберете. Персонализиран голем почетен сет од 4 плочи на чеша : сет од 4, секој прибор за мерење 4 "x 4". Опремено со црно чувство на дното за да ја заштитите вашата маса. Направено од чеша од јаглен/Лесно за чистење со влажен сунѓер. Персонализирајте со единечна почетна.

R

Им се допаѓа и на купувачите