.

.

Жени Симпатична Животинска Куќа Мемори Пена Папучи Зимски Кадифен Нејасен Животински Лизгање На Влечки Топли Внатрешни Надворешни Чевли

Жени Симпатична Животинска Куќа Мемори Пена Папучи Зимски Кадифен Нејасен Животински Лизгање На Влечки Топли Внатрешни Надворешни

DEN 351.84
Износ

Пикадинис Жените Симпатична Животинска Куќа Мемориска Пена Папучи Зимски Кадифен Нејасен Животински Лизгање На Влечки Топли Внатрешни Надворешни Чевли гумен ѓон. Материјал : Полиестер и меко крзнено крзно, облога од руно. Лесен, дише и топлина. Мека Руно Горниот Плус нејасни поставата жените симпатична влечки, изработени од меки вештачко крзно горниот, затворен пети дизајн, одржување на нозете топло и удобно сите денови. Затворање со лизгање, лесно се става/исклучува и ги штити стапалата одumn до пролет. Нелизгачка и издржлива гумена влечка од среден ѓон, перница со мемориска пена со висока густина ги прави овие кадифени влечки меки и флексибилни, носливи и пријатни, совршени за внатрешни и надворешни простории, намалувајќи го ризикот од лизгање и паѓање на различни површини како дрво, подот во спалната соба и така натаму. Симпатични зимски меки влечки, плишани крзнени папучи од мемориска пена во моден стил, симпатични и елегантни. Одлично за носење за време на студеното време на витнер. Како дебели и топли влечки, одличен подарок за вашето семејство и пријатели.

R

Им се допаѓа и на купувачите