.

.

Трговска марка ликовна уметност кокеликоти bluees i Canvas Art by Color Bakery

Трговска марка ликовна уметност кокеликоти bluees i Canvas Art by Color Bakery

DEN 383.84
Износ

Подготвени за обесени презентации што се прикажани во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Кокеликоти blues i“ Canvas Art by Color Bakery : Artist : Color Bakery. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

R

Им се допаѓа и на купувачите