.

.

Плод На Разбој Машки Активен Памук Мешавина Екипажот Долна Облека, Пакет, Големини С-XL

Плод На Разбој Машки Активен Памук Мешавина Екипажот Долна Облека, Пакет, Големини С-XL

DEN 2.00
Износ

Плод На Разбојот Машките Активни екипи За Мешавина Од памук се суштинска надградба на вашата колекција долна кошула. Памучната / полиестерската ткаенина обезбедува ладна и сува удобност за целодневно носење. Лесната мешавина обезбедува помалку рефус, што ги прави совршена работна долна кошула. Овие екипи се дизајнирани да ја отстранат влагата, одржувајќи ве ладни и суви цел ден. Откако ќе пробате Овошје од екипите за активна мешавина од памук, тие сигурно ќе станат ваша долна кошула. Горди сме на напорната работа што ја вложуваме во вклопувањето на секој производ, поради што го поддржуваме секое купување со Нашата Најдобра Гаранција за Вклопување. 8 пакет. Машки активни памучни мешавини долни кошули на екипажот. Ладна и сува удобност. Помалку рефус за дополнителна удобност. Влага фитил. Останува напикан. Фитили влага. Таг-слободен. Сега користиме 60% рециклирана пластика на нашето пакување како дел од нашата посветеност да го намалиме влијанието врз животната средина. 50% Памук, 50% Полиестер. Увезени. Машина за перење. 8p2clwe.

R

Им се допаѓа и на купувачите