.

.

Чудо Нација Момчиња ' Наредени ЕВА Сабо Сандали

Чудо Нација Момчиња ' Наредени ЕВА Сабо Сандали

DEN 239.84
Износ

Ладните бои, прилагодливиот ремен за кука и јамка и контурното подножје ги прават овие Сандали од Чудата нација задолжителни за вашето малечко! Со влечни надворешни ѓонови, овие сандали се совршени за сите нејзини активности на отворено. Ремен одзади. Контурно подножје. Влечење надворешен ѓон. Перфориран горниот дел. Задебелени, светли бои. Ева горниот и надворешниот ѓон. Место чисто. Увезени. Затнување Сандали За Момчиња од Чудо Нација.

R

Им се допаѓа и на купувачите