.

.

Дами Симпатична Канцеларија Костим За Играње Патент Потсмеваат Ромпери Меки Маскирани Врвови Шорцеви Облека За Спиење Еднобојна Пријатна Ромпер Една Комбинезон ?

Дами Симпатична Канцеларија Костим За Играње Патент Потсмеваат Ромпери Меки Маскирани Врвови Шорцеви Облека За Спиење Еднобојна

DEN 0.33
Износ

Дами Симпатична Канцеларија Костим За Играње Патент Потсмеваат Ромпери Меки Маскирани Врвови Шорцеви Облека За Спиење Еднобојна Пријатна Ромпер Едноделен Комбинезон Шорцеви Пижами За Жени Девојкиопис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Патент Костим За Играње,Жени Меки Ромпер,Дами Отворени Предни Ромпери,Жени Долги Тренерка со качулка со ракави,Женски Едноделни Пижами Со Качулка Со Качулка Со Качулка,Женски Шорцеви Со Цврста Боја Тип На Комбинезон : Еднобојна,Качулка,Животински Уши,Затворање На Патент,Меки Шорцеви Ромпер Костим За Играње,Тренерка : Розова, Црвена, Сива, Сина, Небесно Сина, Сина Боја, Кајсија, Црна, Светло Розова (По Избор)Големина : И, М, Л, Xl, Xxl, 3xl, 4xl, 5xl (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 97% Полиестер, 3% Должина На Спандекс : Должина На Кратки Ракави : Долги Ракави : Качулка : Висок Струк Сезона : Aut, Fall, Зимски Прилики : Дневни, Секојдневни, Спортски, Јога, Теретана, Фитнес, Трчање, Улица, Шопинг, Филмови Итн.Карактеристики : 1. 100% сосема нов и квалитетен!2. Дише и апсорбира Пот и брзо се суши : новата ткаенина има добра дише и ја апсорбира потта, давајќи ви суво и удобно спортско искуство.3. Висок Струк Одговара : половината е добро дизајнирана и го покрива папокот. Обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето.4. Овој спој на меки кратки панталони е мек и пријателски за кожата, совршен за јога, спорт, фитнес, трчање и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.Содржина на пакетот : 1 х Комбинезони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекс. Мека и лесна ткаенина ви носи удобност за секоја вечер.Шорцевите во голема мера ја покажуваат вашата фигура, висока и тенка. Карактеристики : Топла, Качулка, Еднобојна, Долг Ракав,Затворање На Патент,Отворен Преден Дел,Декор За Уво На Животни,Дизајн На Кратки Панталони,Симпатична Облека За Спиење,Пријатна Ромпер,Меки Пижами,Едноделни Пижами,Секојдневно Тенок Фит,Дуксери,Комбинезон Со Патент, Ромпери Со Качулка. Висок Струк Одговара : половината е добро дизајнирана и го покрива папокот. Обезбедува совршена поддршка за половината, не прави да се чувствувате непријатно, еластична ткаенина и разумно сечење, не е лесно да се лизнете или виткате за време на вежбањето. Повод : Одлично За Романтични Денот На Вљубените, Годишнината, Свадба Или било празник партија, настан или пригода.Можете да го носите во секоја прилика кога ќе like.It ќе додаде секси смисла во вашата фигура. Овој спој на меки кратки панталони е мек и пријателски за кожата, совршен за јога, спорт, фитнес, трчање и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.

R

Им се допаѓа и на купувачите