.

.

Недефинирани Подароци Л Три Боја Кристина Краток Ракав Памучна Маица

Недефинирани Подароци Л Три Боја Кристина Краток Ракав Памучна Маица

DEN 303.84
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бела Три Боја Кристина Маица го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Има Три Боја Што Кристина ја испечати преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

R

Им се допаѓа и на купувачите