.

.

Белкин Домашен Полнач Со хардверски Микро-УСБ кабел

Белкин Домашен Полнач Со хардверски Микро-УСБ кабел

DEN 1.33
Износ

ДИЗАЈНИРАН ЗА ДОМА или КАНЦЕЛАРИЈА Домашниот Полнач Со вграден Микро USB кабел ви овозможува брзо и ефикасно полнење на вашиот паметен телефон со микро USB конектор додека сте дома или во канцеларија. Само приклучете го секој ѕиден штекер и излезот од 2,4 Засилувачи/12 Вати започнува да се полни до 40% побрзо од обичното полнење ОД 5 W*. Неговиот минималистички дизајн се вклопува и во внатрешноста на вашиот дом или канцеларија. НАПРАВЕНИ за : микро USB овозможено уреди 2.4 Засилувач/12 Вати. Хардверски Микро-USB кабел. Приклучоци во кој било ѕиден штекер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. 6 стапки./1,8 Метри кабел. Елегантен, минималистички дизајн. 40% побрзо од стандардниот полнач 5 W. Поврзана Опрема Гаранција до 2.500 долари. Стил : 2.4 Засилувач. Боја : Бела. Пакетот Вклучува : 2.4 Домашен Полнач со Хардверски Микро USB Кабел.

R

Им се допаѓа и на купувачите