.

.

Француски тост момчиња Училишна униформа за влечење шорцеви, големини 4-20

Француски тост момчиња Училишна униформа за влечење шорцеви, големини 4-20

DEN 0.33
Износ

Униформи, не униформност! Овие шорцеви за влечење на двојки се совршени за секој студент. Со еластична половината за влечење, удобна и издржлива ткаенина од памучна мешавина, функционални предни и задни џебови, овие шорцеви ќе траат! Памук мешавина од треска. 50 тестирани за миење, нашите производи траат после миење. Сокриени еластични на грб. Функционални предни џебови. Функционален џеб за заварување. Исмејувајте летајте со копчето за креда. Функционални јамки на ременот. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите