.

.

Хаски Облоги Прилагодено Обликувани Кал ЧУВАРИ ХУС-56871

Хаски Облоги Прилагодено Обликувани Кал ЧУВАРИ ХУС-56871

DEN 1455.84
Износ

Хус-56871 Тагови : овие клапи за кал се обликувани по нарачка за да одговараат на камиони и ТЕРЕНЦИ.Сега е достапен за двојно камиони. Не само Што Капаците Од Кал Од Хаски ќе помогнат да се заштити страната на вашето возило од карпести чипови, тие помагаат да се одржува чисто од кал и катран. Ова е еден од најмалку скапите начини да го одржите вашиот камион да изгледа одлично. Предните единици работат многу добро за да ја задржат калта и кашеста маса од фабричките табли за трчање. Одличен изглед, функционален и лесен за инсталирање; овие единици доаѓаат во стандардна црна завршница и материјалот е обоен. Продадени во парови;! Хаски Облоги формираат соодветни Штитници за Кал се направени од издржлива, отпорна на удари термопластика за сите временски услови, цврста како клинци (или карпи за тоа прашање). Тие се лесни за инсталирање, совршено се усогласуваат со вашите браници и го штитат вашето возење и оние околу вас од бесот на патот.Погледнете повеќе производи Во Додатоци За Надворешни Камиони > Кал Клапи И Поздравниот Чувари 2010-2013 Шевролет Камаро не е опремен со Земјата Ефекти.

R

Им се допаѓа и на купувачите