.

.

Синиот Живот Е Премногу Краток За Да Не Биде Прекрасен

Синиот Живот Е Премногу Краток За Да Не Биде Прекрасен

DEN 3.00
Износ

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот Црниот Син Живот Е Премногу Краток за да не Биде Прекрасен! Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Премногу Краток Живот За Да не Биде Прекрасен! печатени преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите