.

.

S-5XL Женски Секси V Вратот Кошула Копчето Надолу Долг Ракав Маица Преголема Лабава Види Преку Блуза Плус Големина

S-5XL Женски Секси V Вратот Кошула Копчето Надолу Долг Ракав Маица Преголема Лабава Види Преку Блуза Плус Големина

DEN 303.84
Износ

Тип : Женска Кошула Блузегендер : Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Блуза Обична Маица Тип На Шема : Еднобојна, Чипка Манжетна, Копче Долна Боја : Зелена, Црна, Кларет, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Neckline : в Должина На Вратот : 3/4 Ракави Сезона : Пролет,Лето,Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Ткаенината е мека и удобна.2. Модерен стил ве прави секси и привлечни во толпата.3. Едноставен, разноврсен дизајн ја прави оваа блуза совршена за забава, секојдневно.Содржина на пакетот : 1 х Кошула (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Плус Големина Женска Секојдневна Маица со Долги Ракави.Висококвалитетна полиестерска и Спандекс ткаенина, Мека, Дише и ве одржува удобно. Карактеристики : Жени Обични Еднобојни Лабави Врвови, Бохо В Врвови На вратот, Плус Големина Преголеми Маици Блуза, Кои Ја Покажуваат Вашата Стилска и Убавина. Повод : Погоден За Секојдневна Облека,Забава,Вечер,Кокат,Плажа, Шопинг, Одмор, Одмор,Секојдневно Носење,Канцеларија итн.Ќе се заљубите во овој врв за печатење во боја за вратоврска. Големина : S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL, Боја : Зелена, Црна, Кларет, Сина Материјал : Полиестер. Некои клиенти ја споменаа нашата големина. За да го намалите проблемот со големината, следете ја табелата Со Големини на левата фотографија, ви Благодариме за разбирањето!.

R

Им се допаѓа и на купувачите