.

.

Сафавиех Вемели во. Цврста Столна Ламба, Крем, Комплет од 2

Сафавиех Вемели во. Цврста Столна Ламба, Крем, Комплет од 2

DEN 1439.84
Износ

САФАВИЕХ Вемели 26 " Столна Ламба (Комплет од 2) Крем Што Ја Слави античката уметност на керамика, Оваа Столна Ламба Вемели е недооценена, но привлечна. Силуетата на тиква на вемели и во крем смола се издвојува со суптилни шарени детали, додека заострената сенка на тапанот ја прави тотално денес. Златниот хардвер додава допир на трепет. Продадени во комплети од два. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива полиестерска рамка за долготрајна долговечност. Лесен за чистење и одржување. Потребно е мало собрание. Боја : Крем. Боја На Сенка : Бела. Точка Димензија : 15 во. В х 15 во. Д х 26 во. Х. Сенка Материјал : 100% Памук. Сенка Висина : 10 во. Сенка Дното Димензија : 15 во. В х 15 во. Л. Сенка Врвот Димензија : 13 во. В х 13 во. Л.Традиционален Стил На Харфа. Боја На Харфа : Златна. Харфа Висина : 8 во. Боја На Кабелот : Светло Сива. Должина на кабелот : 60 во. Димензија Светилка Тело : 8 во. В х 8 во. Д х 13 во. Х. Тежина На Предметот : 5,5 килограми. Сертификација светилка : УЛ. Тип На Основата На Сијалицата : Терминал За Завртки Е26. Механизам за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Вклучен тип На Сијалица : LED A19 9 W. Макс Моќност : 100. Лумен : 805. Количина на Сијалица( и) : 2. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Пред чистење на било која светилка сенка или тела, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата бидејќи тие може да го оштетат финишот.

R

Им се допаѓа и на купувачите