.

.

Нема граници за маж со кратки ракави за маж, палма, до големина 3XL

Нема граници за маж со кратки ракави за маж, палма, до големина 3XL

DEN 2.33
Износ

Кул, секојдневен и подготвен за одмор. Ниту една кошула за печатење на границите на границите не ја заменува вашата омилена мета со полирано совршенство. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic. Јака : јака од точка. Затворање : Предна плоча на копчето. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Хоризонтален грб јарем. Копче за кратки ракави за мажи од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите