.

.

Свежо Свежо Вештачко Зеленило Десктоп Растение Кондензиран Трговски Центар

Свежо Свежо Вештачко Зеленило Десктоп Растение Кондензиран Трговски Центар

DEN 717.28
Износ

Карактеристики : * Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, не избледува и постојано одржува свеж.*Живописна боја, изгледа реално и живо, носи свежа атмосфера во вашиот дом.* Погоден како ресторан, хотел, продавница, декорација на домот .Спецификации : * Име На Ставка : Вештачки Бонсаи*Материјал : Пластика*Прилики : Ресторан, Хотел, Продавница, Дом, итн.* Карактеристики : Неизбледена,Реална, Живописна Боја, Домашен Декор,Фабрика За Лажни Зеленило * Висина : 22см/8,66", Ширина : 16см/6,3 " (Прибл.) Содржина на пакетот : 1 х Вештачки Бонсаи (Со Тенџере)Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и висококвалитетен Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив. Ве молиме проверете ја големината на производот, моделот и проверете дали може да се користи пред купувањето. Кога ќе наидете на проблеми, ве молиме контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите. Дали производот ве задоволува, сакаме да го слушнеме вашето мислење. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.

R

Им се допаѓа и на купувачите