.

.

Dmqupv Одење Чевли За Бебе Момче Бебе Момчиња Плете Лизгање На Патики Сива 11

Dmqupv Одење Чевли За Бебе Момче Бебе Момчиња Плете Лизгање На Патики Сива 11

DEN 1.00
Износ

Dmqupv Одење Чевли За Бебе Момче Бебе Момчиња Плете Лизгање На Патики . Моден дизајн,!. Пол : Унисекс Бебе. Чевли горниот материјал : памук. Тип на затворање : Се Лизга на. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Што добивате : 1 пар чевли Големина На Девојче 4 Чевли Големи Детски Чевли Бебе Тешко Табела За Ѓонови : . Големина : 11 Должина На Влошката : 11см/4.3" Препорачана возраст : 0-6 Месеци САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 3 ЕУ : 19 Погоден За : Големина : 12 Должина На Влошката : 12СМ/4.7" Препорачана возраст : 6-12 Месеци САД : 5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 20 Погоден За : Големина : 13 Должина На Влошката : 13см/5.1" Препорачана возраст : 12-18 Месеци САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 22 Погоден За : Мала Големина : 14 должина На Влошката : 14см/5,5" препорачана Возраст : 18-24 МЕСЕЦИ САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 еу : 23 Погоден За : Избор На Големина на Мало Дете : ВЕ МОЛИМЕ ИЗМЕРЕТЕ ја должината На стапалото И изберете Ја Вашата Големина според табелата со големини. Широките Стапала Можеби Ќе Треба Да +1 Големина. Девојки Не Се Лизга Чевли Мали Девојчиња Чевли Бебе Девојка Првите Чевли За Одење Дете Чевли Големина 4 Момчиња. Сервис : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Се Чувствуваат За Нас. Искрено Ќе Одговориме На Вашите Прашања И Ќе Ви Посакаме Среќен Шопинг Мало Девојче Обични Чевли За Фустани Чевли За Момчиња Со Големина На Момче 6 Чевли Мали Деца Чевли Девојки. Материјал : Изработен Од Висококвалитетен Материјал Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Вашето Секојдневно Носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Креветчето Чевли Големина 1 Девојки Чевли Мали Момчиња Фустан Чевли Големина 11 Чевли 4с Девојки. Одлично За Секојдневен, Дневен, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Бебиња. Дете Момчиња Големина 8 Чевли Бебе Чевли Првите Чекори Чевли За Девојки Големина 4 Чевли Девојка. Дизајн Стил : Деца Момчиња Девојки Модни Чевли Кадифен Чевли Затворен Дом Топло И Симпатична Памучни Чевли. Девојки Чевли Големина 1 Дете Момчиња Се Лизга На Чевли Девојки Големина 11 Чевли Чевли Деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите