.

.

Соник Момчињата 5е 5пк Гаќи

Соник Момчињата 5е 5пк Гаќи

DEN 287.84
Износ

Соник на момчето briот 5пк гаќи изработени од чешлан памук со еластичен појас за удобност. Без ознаки за дополнителна удобност. Карактеристики Соник ликовите наedотшто може да вклучува Опашки и Зглобови Eидна. Соник Момчињата 5е 5пк Гаќи.

R

Им се допаѓа и на купувачите