.

.

Инктастичен Робот 4-Ти Роденденски Подарок Мало Момче Девојка Маица

Инктастичен Робот 4-Ти Роденденски Подарок Мало Момче Девојка Маица

DEN 303.84
Износ

Мал робот 4-ти роденден ЈАС СУМ ЧЕТИРИ Мали Маици Со симпатична робот, ѕвезди и црвена планета со број 4. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастичен Робот 4-Ти Роденден Мало Дете Маица Со Кратки Ракави Машка хедер и Црвена 5/6Т. маиците со Цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. вселенска машина научна фантастика ѕвезди планета пинкинкарткидс подарок детска облека за деца од предучилишна возраст.

R

Им се допаѓа и на купувачите