.

.

Класичен Оков

Класичен Оков

DEN 1904.00
Износ

Големина : 1 "x 5/8" x 1/8 " (Редовен )Материјал : 316l Сребрен Нерѓосувачки Челик Потекло : Калифорнија, USAThe класичниот Оков е нашиот прицврстувач за окови со целосна големина, изграден ОД нерѓосувачки челик од 316l морски степен, обложен со 18k злато и полиран до висок сјај. Текстурата со шема на арлекин на класичната завртка овозможува лесно извршување со една рака и е визуелно впечатлива. Достапно во четкано сребро, мат злато, полирано сребро и цврсто сребро.Одговара На Алхор, Алхор Морнарица, Морел, Келмор Блек, Келмор Блу, Келмор Браун, Келмор Ред, Тур Де Франс, Тера Греј, Тера Морнарица, Тера Наутички, Аманте и Азуро. Класичен Оков.

R

Им се допаѓа и на купувачите