.

.

Уникатен Разбој Лоза Внатрешен Надворешен Ботанички Килим Чоколадо Кафеава Црна 5 '1 8 ' Правоаголник Дамаск Модерен Совршен За Влез Во Гаражата На Дворот

Уникатен Разбој Лоза Внатрешен Надворешен Ботанички Килим Чоколадо Кафеава Црна 5 '1 8 ' Правоаголник Дамаск Модерен Совршен

DEN 1.33
Износ

Додадете допир на боја на надворешноста на вашиот дом со нашата Колекција на Отворено. Поставете го дизајнот на вашиот надворешен мебел, знаејќи дека имате силен и издржлив килим кој брзо ќе се исуши и ќе трае низ бурното време. Ќе поминувате повеќе време надвор со Овој тепих на Отворено. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите