.

.

ВИКТОРИЈА К СОДРИНА ПЛАТНА ТЕКСУДИРАЕ СЕКОЈ ДЕЛОВИ ДЕЦА

ВИКТОРИЈА К СОДРИНА ПЛАТНА ТЕКСУДИРАЕ СЕКОЈ ДЕЛОВИ ДЕЦА

DEN 3.00
Износ

Солидна плетена текстура на Викторија К, дизајниран материјал со бело единствено балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К, Слиптон, цврст, плетен текстуриран дизајниран материјал, бел ѓон, 100% гумен ѓон, удобно стапало. Викторија К, Слиптон, цврст, плетен текстуриран дизајниран материјал, бел ѓон, 100% гумен ѓон, удобно стапало. Викторија К, Слиптон, цврст, плетен текстуриран дизајниран материјал, бел ѓон, 100% гумен ѓон, удобно стапало.

R

Им се допаѓа и на купувачите