.

.

Урбан Од Ландау Женски Алексис Удобност Еластична Половината Чистење Панталони, Стил 9306

Урбан Од Ландау Женски Алексис Удобност Еластична Половината Чистење Панталони, Стил 9306

DEN 1.00
Износ

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобноста го исполнува современиот стил со овие панталони за чистење на нозете со внатрешен појас со врвки што овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе големини и форми. Овие панталони за чистење имаат два странични џебови за сите ваши најважни работи. Конечно, панталони за чистење што можете да ги носите во текот на целиот ден. Модерно Прилагодено Вклопување : Заострено за да ја ласка вашата форма без ограничување на движењето. Стилска Работна Облека : Удобноста го исполнува современиот дизајн со оваа панталона со силуета на одблесокот, комплетна со еластичен појас со внатрешна врвка за влечење; Инсем : Редовно : 31 1/2", Ситно : 28 1/2", Високо : 33 1/2". 2-Насочна Ткаенина За Истегнување На Удобност : Крајната ткаенина за ткаење на диагон е мека на допир и има суптилно истегнување за дополнителна удобност и подвижност. Функционално Складирање : вкупно 2 џебови чувајте ги медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Урбан Стил : Создаден од две медицински сестри, Урбаните пилинзи нудат модерни, удобни и разноврсни стилови кои ви овозможуваат да се чувствувате сигурни на работа и пошироко.

R

Им се допаѓа и на купувачите