.

.

Rizzy Home Chateau Ch Indoor Area reg

Rizzy Home Chateau Ch Indoor Area reg

DEN 1.00
Износ

The Rizzy Home Chateau Ch419 indoor Area reg има украсен цветен дизајн со класичен изглед. Овој килим засновано на електрична енергија е направен од 100% полипропилен поставен на топлина по ваш избор на достапна големина и опции за боја. Професионално чистење препорачано за овој килим. Изберете од достапните опции за боја. 100% конструкција на полипропилен поставена топлина. Создадено од губење на електрична енергија.43-во. висина на купот. Достапни опции за големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите