.

.

Сина Абразивни Стикит Лист Ролна 36225

Сина Абразивни Стикит Лист Ролна 36225

DEN 3.33
Износ

Подобро сечење и долготрајна абразивна ролна од листови за отстранување на боја и подлога за брусење за полнење sandikstikit ® поддршка за брзо и лесно прицврстување на подлогата инженерската керамичка минерална мешавина обезбедува најдобри перформанси во класата користејќи го точно вистинскиот баланс на керамичко зрно и премиум алуминиум оксидантно полнење облогата го подобрува абразивниот век додека надградените смоли ја подобруваат издржливоста и завршуваатзгоден формат на ролна на листот за да одговара на должината на листот со брусење блок мфг# 36225 упц# 051131361461 дисковите од 180 одделение се користат за брусење на пердуви и полнење. Подобро сечење и долготраен абразивен диск за пердуви и брусење на филер. Сигурна екстракција на прашина и намалено вчитување поради шема со повеќе дупки.

R

Им се допаѓа и на купувачите