.

.

Елкај Dxuh312010l Дејтон 31-3 4 Поткопување Двоен Слив Нерѓосувачки Челик Кујна Мијалник -

Елкај Dxuh312010l Дејтон 31-3 4 Поткопување Двоен Слив Нерѓосувачки Челик Кујна Мијалник -

DEN 2544.00
Износ

Дејтон нуди комплетна линија на мијалници од нерѓосувачки челик, заедно со одводи и додатоци. Од инсталација за паѓање до стилови на поткопување и двојно монтирање, Дејтонските мијалници доаѓаат во низа големини и конфигурации на чинии. Исто така, ќе најдете пакети за да го исполните секој буџет. Нашите производи се поддржани со обезбедување на квалитет на домашно производство и одлична услуга за клиентите. ИНСТАЛАЦИЈА ЗА ПОТКОПУВАЊЕ : Мијалникот е инсталиран под работната површина, создавајќи беспрекорен изглед помеѓу мијалникот и работната површина., Нерѓосувачки ЧЕЛИК со 18 МЕРАЧИ : Висококвалитетна дебелина од 18 мерачи и Нерѓосувачки челик Од 300 Серии за трајна издржливост.,ТИВКО : подлогата(s) што го ублажува Звукот ги минимизира звукот и вибрациите за потивко време во мијалникот., ЦЕНТРАЛЕН ОДВОД : Одводот е погодно поставен во центарот на мијалникот., ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Прави странични ѕидови му даваат на мијалникот рамно дно и нудат повеќе употреблив простор за редење, натопување и миење садови; лесен за чистење., ДОПОЛНИТЕЛНИ ДЛАБОКИ ЧИНИИ : чиниите со Голем капацитет нудат повеќе простор внатре за редење садови, полнење садови и ракување со големи листови за печење и печење., ДВЕ ЧИНИИ, РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ : Користете чинии независно; измијте садови од едната страна, додека другиот сад е достапен за помали задачи., : Овој производ Елкај е гордо ., ОТВОРАЊЕ НА ОДВОД : отворот на одводот на Мијалникот е 3-1/2".,.

R

Им се допаѓа и на купувачите