.

.

Почетна Основи Скролувајте Колекција Хартиена Крпа Држач, Бронза

Почетна Основи Скролувајте Колекција Хартиена Крпа Држач, Бронза

DEN 1.33
Износ

Класичните свитоци носат елегантен шарм на стариот свет, додека богатата завршница додава топол модерен допир. Овој држач за челична хартиена крпа од колекцијата за скролување грациозно лулка со една ролна хартиена крпа. Држачот За Хартиена Крпа За Собирање Скролување дома има завршница обложена со бронза за да блесне талент на софистицирана топлина во секоја просторија. Лесно лизгајте на стандардна ролна за да додадете украсен допир на вашите остри бели хартиени крпи. Сложените модели на лизгање го красат овој самостоен држач за хартиени крпи за да додадат прекрасно елегантен допир на вашиот внимателно куриран пејзаж за маса. Почетна Основи Скролувајте Колекција Држач За Хартиена Крпа, Бронза : Изработен од челик обложен со бронза. Држи една ролна хартиена крпа. Самостојно прикажување погодно на маса или маса за лесен пристап. Сложените модели на скролување додаваат класичен елегантен талент.

R

Им се допаѓа и на купувачите