.

.

Кингстон Месинг КС1438А Наследство Две-Рачка Бања Тапа Со Месинг Скокачки И Покривна Плоча, Брусен Никел

Кингстон Месинг КС1438А Наследство Две-Рачка Бања Тапа Со Месинг Скокачки И Покривна Плоча, Брусен Никел

DEN 702.40
Износ

Раскошна искра од традиционално стилизиран гламур е донесена во вашиот ансамбл за бања со оваа прекрасна славина. Славините за бања со една дупка со опционални плочи за палуби се идеални за помали бањи и имаат лесна инсталација со 1 или 3 дупки. Отстранете ја плочата на палубата за лесно чистење и порационализиран дизајн. Славината За бања Со две рачки Со месинг скокачка и покривна плоча и нејзината избрана цврста конструкција од месинг и премиум четкана завршница со никел гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Прославете ја софистицираноста и традиционалниот декор со ова парче изјава. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста Месинг Конструкција. Кертриџ Керамички Диск Без Капе. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 60 ПСИ. Палубата Монтирање 4 " Центарсет 3-Дупка Инсталација. Вклучува Појавување Заврши Скокачки Мозоци. 1/2-14 нпсм врска. 6-7/16" излив дофат. 8-1/16" излив дозвола. 10-11/16" излив висина. Двојни вкрстени рачки за лесно ротирање. Завршница Отпорна На Корозија.

R

Им се допаѓа и на купувачите