.

.

Потет Плус Дома Обука Тенџере Еднократно Облоги-Зелена

Потет Плус Дома Обука Тенџере Еднократно Облоги-Зелена

DEN 1.00
Износ

Уникатна ре-употреблива постава сега е дизајнирана да ја направи домашната употреба на Потетот Плус Преносливиот Нокшир поекономичен и еколошки. Со користење НА ре-употребливи лагер ДОМА POTETTE plus® се празнат, измиени, дезинфицирани и исчистени НА ист начин како стандарден нокшир. Заминување од дома! едноставно соблечете ја повторно употребливата постава заменете ја со една или две облоги за еднократна употреба што ја прави подготвена ЗА итна употреба НАДВОР од домот. Што може да биде полесно за целата погодност во текот на целиот период на обука за бебешки тоалет. **Компатибилен само Со Потет Плус (Стил 2730), А не Со Нокширот Во Движење**.

R

Им се допаѓа и на купувачите