.

.

Трговска марка ликовна уметност Сонома Гарден Канвас уметност од Шила Голден, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Сонома Гарден Канвас уметност од Шила Голден, црна рамка

DEN 2.33
Износ

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко парче, собрано, се одликува со апстрактни цветни форми. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

R

Им се допаѓа и на купувачите