.

.

Дорман 696-Црево За Внесување Воздух На Моторот За Специфични Модели На Нисан, Црно Одговара избери: 2007 - НИСАН АЛТИМА

Дорман 696-Црево За Внесување Воздух На Моторот За Специфични Модели На Нисан, Црно Одговара избери: 2007 - НИСАН АЛТИМА

DEN 3.00
Износ

Ова црево за довод на воздух на моторот е дизајнирано како директна замена за оригиналното црево за внесување опрема. Дизајниран за совршено вклопување и лесна инсталација, ги вклучува сите потребни фитинзи. Изработени од квалитетни материјали за долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена-одговара и функционира како оригинална опрема. Квалитетна конструкција-произведена од премиум материјали за долг работен век. Одлична вредност-оригинален квалитет на опремата по пониска цена. Тестиран квалитет-претрпе тестирање за да обезбеди правилно вклопување и перформанси. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Нисан Алтима : 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012. Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

R

Им се допаѓа и на купувачите