.

.

Scrubstar Ботаничко цвеќе Women'sенски V врат за печатење на вратот на врвот

Scrubstar Ботаничко цвеќе Women'sенски V врат за печатење на вратот на врвот

DEN 303.36
Износ

Вие нема да бидете wallиден цвет во овој прекрасен сликарски цветен принт. Светлите бои се појавуваат на бело тло додека четката во позадина го комплетира дизајнот. В-вратот на вратот се карактеризира со кратки ракави и две пространи предни џебови на лепенка во 94% полиестер/6% мешавина од спандекс за мазно чувство и многу истегнување. Странични отвори за маневрирање и полесно вклопување. V вратот со кратки ракави. Две пространи предни џебови. Странични отвори за полесно вклопување и рачна употреба. Цветниот дизајн на светло обоен. Сочувствувајте се со многу истегнување. 94% полиестер/6% спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите