.

.

Волшебни Инспирации Памук 44 Сидра Мастило Боја Шиење Ткаенина од Дворот

Волшебни Инспирации Памук 44 Сидра Мастило Боја Шиење Ткаенина од Дворот

DEN 1.33
Износ

Waverly Инспирации ткаенина слави тренд инспириран модел, дизајн и боја, исклучиво на . Со посебна палета на бои, ткаенината "Вејверли Инспирации" им овозможува на потрошувачите да се мешаат и да одговараат за да ја одразат нивната личност за занает дизајниран по нарачка, погледнете по прифатлива цена. Од ленти и точки, до геометрија и цветови, секоја координирана група ткаенини во боја ќе ја инспирира вашата креативност. Одлично за домашен декор, ватирање и занаети од секаков вид. Сидра Мастило Боја Шиење Ткаенина. 100% памук. 44 " широк. Тежина : 140 gsm. Машинско перење ладно со слични бои; не избелувајте; падне суво ниско; отстранете веднаш. Нарачките за множители од еден двор се продаваат во едно континуирано парче ткаенина (повеќето 8 континуирани дворови).

R

Им се допаѓа и на купувачите