.

.

Жените Мода Сите Мрежа Долго Здолниште Слоевит Тешка Индустрија Торта Здолниште Неправилни Тенки Здолништа Хеланки Со Здолниште

Жените Мода Сите Мрежа Долго Здолниште Слоевит Тешка Индустрија Торта Здолниште Неправилни Тенки Здолништа Хеланки Со Здолниште

DEN 243.20
Износ

Сезона : Пролет, Лето Aut. Пол : Жени. Повод : Фасција, Секојдневен. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Почва. Должина : Средна И Долга. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Женски Здолниште. Големина шема : . Големина : Половината Со Една Големина : 58-106см/22,83-41,73" Должина На Предната страна : 69см/27,17 " 6.Одличен Избор За Здолниште За Свадбена Забава, Здолниште За Деверуша, Свечено Здолниште За Забава, Празнично Здолниште, Училишно Матурско Здолниште, Роденденско Здолниште, Божиќ И Нова Година Или Друго Итн. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Удобна Ткаенина. 4. Стил На Линија, Дизајн Со Висок Струк,Гроздобер Замавнувачки Мрежести Мрежести Долги Здолништа,Половината Со Висок Еластичен Појас, Лесен За Влечење На Абење. 3.Одлично За Секојдневна, Дневна, Забава Или Фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Вас Покажете Подароци. 5.Продолжете Да Се Подобрувате За Да Ја Направите Вашата Облека Поудобна.

R

Им се допаѓа и на купувачите