.

.

14авг Греење Отпорник Жица Завиткување, Нихром Отпор Жици за Греење Елементи 16ft

14авг Греење Отпорник Жица Завиткување, Нихром Отпор Жици за Греење Елементи 16ft

DEN 430.24
Износ

Опис : Cr20 Ni80 обично се користи за печки со висока температура во термичка обработка, керамика, стакло, челик и електронска индустрија. Добра термичка ефикасност, дури и греење, безбедна употреба и долг работен век.

R

Им се допаѓа и на купувачите