.

.

Четири Сезони Црево Собранието Одговара изберете: 1985-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ, 1985-БУИК СОМЕРСЕТ

Четири Сезони Црево Собранието Одговара изберете: 1985-ПОНТИЈАК ГРАНД АМ, 1985-БУИК СОМЕРСЕТ

DEN 799.84
Износ

Четири Сезони А/Ц Ладилно Средство Празнење / Вшмукување Црево Собрание П/Н : 55476 А/Ц Ладилно Црево. Дизајниран да ги исполнува или надминува оригиналните спецификации на делот. Точна опрема и оригинална замена. Одговара на различни марки и модели. Внимателно проверете ја опремата на возилото пред купувањето. Одговара Изберете : 1985-1986 ПОНТИЈАК ГРАНД ам 6 Цил 3 Л 1985-1986 БУИК СОМЕРСЕТ 6 Цил 3 Л 1985-1986 ОЛДСМОБИЛ КАЛЕ 6 Цил 3 Л 1986 БУИК СКАЈЛАРК 6 Цил 3 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите