.

.

Без граници на џогери за хартија на јуниори

Без граници на џогери за хартија на јуниори

DEN 74.24
Износ

Кога се комбинираат трендовите, тоа е победа. Проверете ги овие џемпери од без граници во силуета на џогер и половината за хартија за привлекување на хартија. Стилот за влечење со лесна облека ви е подготвен за целодневно релаксирачки или активности што се одвиваат. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина на M. Еластична половината на хартија; Врза за влечење. Еластично полите. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Putегер на јуниори за влечење на џогери од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите