.

.

Сива одбрана двојно слоевит случај за телефонски телефон LG V Harmony

Сива одбрана двојно слоевит случај за телефонски телефон LG V Harmony

DEN 0.33
Износ

Вашата хармонија на LG V5 треба да изгледа прекрасно како и вие. Овој двојно слоевит случај на Мундазе е направен со супериорен квалитет и модерни дизајни. Се состои од пластика за врвен квалитет и има прекрасен дизајн на одбрана на стража. Овозможува лесен пристап до сите копчиња и пристаништа. Обезбедува одлична заштита од елементите, гребнатинките, нечистотијата и шоковите . Боја : сива . издржлив материјал е направен да трае секој ден носење . двојно слоевит телефонски случај со супериорна одбрана и клоканда . изработен од квалитетен пластичен материјал. Само телефонски случај; уредот не е вклучен.

R

Им се допаѓа и на купувачите