.

.

Единствени поволни цени за женски високи половини за држачи за заграда мини суспензија здолниште

Единствени поволни цени за женски високи половини за држачи за заграда мини суспензија здолниште

DEN 511.84
Износ

Додадете го ова здолниште за суспензија на вратоврска во вашата гардероба, никогаш нема да биде без мода. Повод : Погоден за секојдневно носење, датира, викенд, одмор, продавница за кафе, училиште, итн. Малку истегната плетена ткаенина го обликува овој стил на Skort, дизајниран со плетенка и невидлив патент. Големина на телото на моделот : Висина : 5'10 ", Градите : 31 4/8 инчи, половината : 23 5/8 инчи, ширина на рамото : 15 6/8 инчи, колк : 35 3/8 инчи, тежина : 110 фунти, Моделот носи меѓународна големина на X-Small.mearement (во инчи) Girth Должина на здолништа - - 26 3/8 17 3/ 8s 28 3/8 - - 17 3/4m - 30 3/8 18 1/8 L 33 1/2 18 1/2xl 36 5/8 18 7/8 Единствени поволни цени за женски високи половини за држачи за чипка мини суспензија здолниште 95%полиестер 5%спандекс. Висока половината. Заграда чипка.

R

Им се допаѓа и на купувачите