.

.

Лаптоп Лаптоп Кожа Винил Налепница Покрие Налепница Одговара 13.3 14 15.6 16 ХП Леново Епл Мек Дел Компак Асус Ацер Цврст Лавандар

Лаптоп Лаптоп Кожа Винил Налепница Покрие Налепница Одговара 13.3 14 15.6 16 ХП Леново Епл Мек Дел Компак Асус Ацер Цврст Лавандар

DEN 3.33
Износ

Тоа Е Кожа Направена во САД користејќи висококвалитетен винил. Супер богатите бои со мат ламиниране против гребење обезбедуваат одличен изглед и дополнителна заштита од помали гребнатини. Не остава лепливи остатоци зад себе. Многу Издржливи, отпорни на прашина, водоотпорни, без избледени бои и едноставно кул! Со повеќе од 12 години во бизнисот го усовршивме. Ние Гарантираме и стоиме зад сите наши заштити Со нашето 100% Ветување За Задоволство! Димензии / Големина : 14.96 (38см) х 10.65 (27см) - Одговара 13 14 15 и 16.5 широк екран лаптопи. Лесно исечени надолу за да се вклопат помали лаптопи под 15 со инструкции. Мат ламинат заштитна обвивка за чиста завршница без отсјај. Стил и заштита за ВАШИОТ hp Dell Mac Apple Compaq asus Acer лаптоп лаптоп. Лесен за нанесување, лесен за отстранување и без лепливи остатоци кога ќе се отстрани.

R

Им се допаѓа и на купувачите