.

.

Suncore Foods Inc Органски, Растителни Страстни Овошни Снегулки, Светкави Килибарни Страстни Овошни Суперколорни Снегулки, Торба од 3,5 мл

Suncore Foods Inc Органски, Растителни Страстни Овошни Снегулки, Светкави Килибарни Страстни Овошни Суперколорни Снегулки, Торба

DEN 3.00
Износ

Готвачите и хранителите од целиот свет ја користат оваа тајна суперхрана за да создадат наградувани јадења кои пеат и блескаат со природна боја. Некои веруваат дека јадењето на ова тропско овошје ќе предизвика страсно да се заљубите во следната личност што ќе ви го привлече погледот. Suncore Foods® Органски Sparkly Amber Spassion Flakes Swinkle, искра И сјај со малку сладок и лут вкус совршен за посипување на вашите омилени сокови, смути, јогурти и печива. Донесете ја светкавата килибарна боја и посипете малку креативно боење на вашето следно јадење! Suncore Foods Inc Органски, Растителни Страстни Овошни Снегулки, Светкави Килибарни Страстни Снегулки, 3,5 мл Торба Органски Без Глутен Не-Гмо Без Конзерванси. Сончева Храна Светкаво Килибарна Страст Овошните Снегулки се сјајни снегулки за јадење кои се совршени за попрскување на кекси. Додадете малку треперење и сјај на вашите омилени печива, чинии за смути и овошје со овој светкав прелив. Готвачите и хранителите од целиот свет ја користат оваа тајна суперхрана за да создадат наградувани јадења кои пеат со природна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите