.

.

Шепа Патрола Бебе И Дете Момчиња Ќебе Спиење, Големини 12М-5Т

Шепа Патрола Бебе И Дете Момчиња Ќебе Спиење, Големини 12М-5Т

DEN 351.68
Износ

Виси со кученцата пред спиење со Овој Кадифен Шепа Патрола За Спиење. Симпатичен, мек и цврсто, овој едноделен спијач сигурно ќе биде хит од ден во ноќ. Покриените стапала и долгите ракави го одржуваат дополнително пријатен, а дизајнот со патент значи брзи и лесни промени за вас! Вкупно победа на крајот на денот. Материјал : 100% Полиестер Отпорен На Пламен. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Цврсто вклопување. Деколте : Ребрести екипажот. Затворање : Целосен преден патент со штитник за брадата. Ракави : Долги со ребрести манжетни. Џебови : Никој. Карактеристики : Покриени стапала. ● Спин Мајстор, Сите Права Се Задржани. Шепа Патрола Ќебе Спиење За Бебе И Дете Момчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите