.

.

Барби Дизни Пиксар Приказна За Играчки Тематски Комплетен Изглед Мода 3

Барби Дизни Пиксар Приказна За Играчки Тематски Комплетен Изглед Мода 3

DEN 0.33
Износ

Барби кукла (продадена одделно) сака да стави свој пресврт на најновите модни трендови. И таа долови некои од нејзините омилени влијанија во оваа кул колекција облека. Овој комплетен изглед На Барби користи една облека, плус две додатоци вклучува препознатливи икони инспирирани од саканите ликови Од Приказната За Играчките На Дизни Пиксар, како Шерифот Вуди. Измешајте и совпаѓајте со друга облека во линијата за да создадете различен изглед и да го истражите вашиот стил. Со поголема разновидност во модата, чевлите и додатоците, постојат бескрајно повеќе начини да се поттикнат имагинациите и да се играат приказни затоа што кога една девојка си игра Со Барби, таа замислува се што може да стане! Соберете друга Облека И додатоци За Барби за да ги проширите можностите за игра и стил. Секој комплет облека За Кукли Барби вклучува една облека (еден фустан или горе и долу) и две додатоци; кукла продадена одделно. Универзално вклопување дизајнирано да одговара на повеќето кукли Барби. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Барби Дизни Пиксар Приказна За Играчки Тематски Комплетен Изглед Моден Пакет 3 : Возраст : 3 години И Повеќе. ?Овој трендовски моден пакет За Кукла Барби (се продава одделно) има облека и две додатоци инспирирани од омилените ликови Од Приказната За Играчките како Шерифот Вуди. Жолт врв со Дрвенест принт е поврзан со тексас здолниште украсено со ѕвезди и трегери. Портокаловата спојка украсена со кактус и црвена лента за глава го комплетираат изгледот. ?Измешајте и совпаѓајте со друга Облека За Кукли Барби за да предизвикате имагинација и забава за раскажување приказни (секоја се продава одделно, предмет на достапност). Прави одличен подарок за младите љубители на модата и љубителите на стилот. Повеќе разновидност го прави собирањето кукли И модата На Барби уште позабавно соберат сите нив да се прошири можностите за игра, бидејќи кога една девојка игра Со Барби, таа замислува се што може да стане!.

R

Им се допаѓа и на купувачите