.

.

Време и Тру жени и жени плус капчиња Танкини Топ

Време и Тру жени и жени плус капчиња Танкини Топ

DEN 3.33
Износ

Beе бидете подготвени за одмор во овој врв на капчиња Танкини од време и TRU. Пар со дното на совпаѓање или измешајте и одговарајте за трендовски пресврт. Карактеристики обликувани чаши, борење за дополнителна поддршка и прилагодливи, отстранливи ленти. Исклучиво на. Материјал : 90% најлон/10% спандекс; Капчиња : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Тип на чаши : обликуван. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Отстранливи, прилагодливи ленти. Деколте : душо. Карактеристики : Бонинг за поддршка; чиста преклоп на капчиња; наредени. Womenенски капчиња Танкини од времето и Tru. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите