.

.

Штрајкувајте го кралот babysquadnronsbhd 3 16oz Необјавен 3pk

Штрајкувајте го кралот babysquadnronsbhd 3 16oz Необјавен 3pk

DEN 0.33
Износ

Свитката за пливање на ескадронот со главата со широко распространета, хемиски заострена црна никел кука и трајната завршница се една од најдобрите глави на пливање на пазарот денес. Тие работат одлично за внатрешна или надворешна употреба на сите шупливи пливање, грутки и мамки за пливање опашка како „Штрајкот Кинг“, сечилото Миноу, стакло миноу и Ragetail ™ Rage Grub. Широк јаз хемиски заострена црна кука за никел. Издржлива завршница.

R

Им се допаѓа и на купувачите