.

.

DesignArt 'Гроздобер жолто сино и сино дијамантски плоштади' Гроздобер капакот за покривање на дух

DesignArt 'Гроздобер жолто сино и сино дијамантски плоштади' Гроздобер капакот за покривање на дух

DEN 1.33
Износ

Надградете ја вашата спална соба со исклучителен, стилски дизајн за вашиот кревет . Овој геометриски комплет за кревети за очи е произведен со употреба на најубаво италијанско мастило со висока густина . уживајте во засилување на спиењето во пријатните и свилени-меки ткаенини кои се чувствуваат мазно и удобно Вашата кожа . Овој елегантен гроздобер дизајн на креветот е направен со 100% полиестер без микрофибер без брчки, гарантирајќи пријатна и освежувачка соништа цела ноќ . Овој еклектичен сет се нуди во големини на близнаци, кралица и крал и вклучува 1 корица за кревет и 2 Шамс . Облечете ја вашата украсена спална соба лесно со овој трендовски геометриски сет за постелнина . сетот за кревети се состои од : . - Duvet Cover. - 2 Шамс. - Случаи за перници не се вклучени, но може да се купат одделно. - Не е вклучено : Вметнувачот на утешител. Карактеристики. - Печатено со употреба на најубаво италијанско мастило со голема густина со остри, живописни бои на предната страна, со смрека бело на задниот дел . - изработено од пријатна, ултра -мека, лесна 100% микрофибер полиестер. Без мирис без мирис ткаенина . - Елегантниот еклектичен сет за кревети вклучува еден кревет и две стандардни перници што ви нудат комплетен пакет за дизајн . - живописни и нежни бои го осветлуваат вашиот простор и придонесуваат за живо и стилско искуство за спиење. - одговарајте на вашиот еклектичен кревет поставен со украсна wallидна уметност и фрлајте перници (продадени одделно) . - гордо направено во Канада. - Вметнувањата на утешители и инсерти за перници не се вклучени. Овој сет ги вклучува само двата перници и утешителните капаци . Димензии на кралот : . - 1 Duvet Cover : 104 инчи широк x 88 инчи долг. - 2 крал Шамс : долг 20 инчи X 36 инчи долг. Димензии на кралицата : . - 1 Duvet Cover : долга 88 инчи X 88 инчи. - 2 стандардни шами : долга 16 инчи широк x 26 инчи. Близнаци димензии : . - 1 Duvet Cover : 68 инчи широк x 88 инчи долг. - 1 стандарден срам : долг 16 инчи широк x 26 инчи. Детали за производот. - Материјал : полиестер . - Модел : геометриски. - Боја : жолта и злато. - Стил : Електричен гроздобер. - Реверзибилно : Бр. Упатства : . Упатства за нега на ткаенини : Машинско миење на ладен нежен циклус. Измијте одделно на прво миење. Користете само белило што не е хлор кога е потребно . Tumble Dry Sway. Отстранете веднаш. Направено од ултра-мек, лесен 100% микрофибер полиестер. Ткаенина отпорна на брчки. Даун-како удобност, без мирис . Елегантните и меките бои се трендовски и забавни за осветлување и ажурирање на вашата спална соба . Декоративната wallидна уметност и фрлањето перници за да одговара на овој сет се достапни, но се продаваат одделно . вистинските утешински инсерти и инсерти за перници се вметнувања во перници се не се вклучени. Овој сет ги вклучува само двете капаци на перници и утешител на удобност . печатено со употреба на италијанско мастило со голема густина што ги прави боите екстра живописни.

R

Им се допаѓа и на купувачите