.

.

uublik резервоарот врвот за жени Лето Основни Ками Кошули тренингот

uublik резервоарот врвот за жени Лето Основни Ками Кошули тренингот

DEN 1.00
Износ

Модна Жена Блузи Со Кратки Ракави Маица Летен Цврст Елек Лабава блуза информации За Производот : Карактеристики : Секојдневни Врвови ,Цврсти,Секојдневни Носии,Кратки Ракави,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате повод : Секојдневен,Секси,Дали,Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава,Свадба, За работа, Клуб,на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвен Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Маици Со Големина На Маици Мали 483427 см/10,63"Средно6103628 См/11,02"Големи 8123829 см/11,42"Големина : Големина : Мали САД : 4 UK : 8еу : 34должина : 27см/10.63"Големина : msize : Mediumus : 6uk : 10eu : 36должина : 28см/11.02"Големина : lsize : големи сад : 8uk : 12eu : 38должина : 29см/11.42" Мека, Еластична, лесна и удобна плетена ребреста ткаенина. Резервоар без ракави и дизајн на вратот со низок крој, ребрести плетени и основен секојдневен стил ками врв. Основниот резервоар може да се носи за поставување или само носење сам, усогласен со комбинезони, спортски панталони, фармерки, спортски фустан, здолништа за нова летна облека. Слатки резервоари без Ракави совршени за јога, тренинг, спорт, вежбање, атлетика, фитнес, теретана, танц, трчање, клуб, забава, активности на отворено или секојдневна секојдневна употреба. Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Должина : 27см/10.63 "Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 28см/11.02 " Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 29см/11.42".

R

Им се допаѓа и на купувачите