.

.

Тропскиот Карневал на браун Зајак Храна За Мали Животни, Лб

Тропскиот Карневал на браун Зајак Храна За Мали Животни, Лб

DEN 0.67
Износ

Тропскиот Карневалски Зајак на браун Е Во сопственост И работи од 1843 година, Ад На Ф. М. Браун. снабдува хранлива храна, третира и производи за птици и мали животински миленичиња ширум светот. Помогнете му на вашето мало милениче да напредува со Тропската Карневалска Гурманска Храна За Зајаци За Миленичиња на Браун. Формулирана за зајаци, оваа храна збогатена со витамини има овошје, зеленчук, семиња, житарки, Пелети Од Сено Богати Со растителни влакна Тимоти и Луцерка, корисни бактерии и Бисквити Од Зоолошката градина.Состојки : Мелено Тимотејско Сено, Дехидриран Оброк Од Луцерка, Овесна Житарка, Сушена Папаја, Сушен Ананас, Пченица, Црно Масло Семки Од Сончоглед, Сушени Моркови, Сушена Банана, Суво Грозје, Сушен Сладок Компир, Семки Од Тиква, Сушено Јаболко, Сушена Брусница, Пченица, Пченично Брашно, Мелено Пченка, Мелен Овес, Мелен Јачмен, Пченка глутен Оброк, Оброк Од Соја, Масло Од Соја, Дикалциум Фосфат, Пиварници Сушен Квасец, Меласа Од Трска, Калциум Карбонат, Оброк Од Алги, Фруктоолигосахарид, Л-Лизин, Сол, Додаток На Витамин А, Додаток На Витамин Д3, Додаток На Витамин Е, Л-Аскорбил-2-Полифосфат, Тиамин Мононитрат, Менадион Натриум Бисулфит Комплекс, Витамин Б12 Додаток, Холин Хлорид, Манган Протеинат, Железо Протеинат, Дл-Метионин, Цинк Протеинат, Натриум Селенит, Сушен Бацил Субтилис Ферментација Производ, Сушен Аспергилус Ориза Ферментација Производ, Сушен Лактобацилус Productдофилус Ферментација Производ, Сушен Лактобацилус Казеи Ферментација Производ, сушен Производ За Ферментација На Термофилум На Бифидобактериум, Сушен Производ За Ферментација На Ентерококус Фециум, Сушен Производ За Ферментација На Аспергилус Нигер, Биотин, Фолна Киселина, Лецитин, Мешани Токофероли (Конзерванс), Екстракт Од Јука Шидигера, Рузмарин, Каротин, Вештачки Вкус На Банана, Додадена Боја (Титаниум Диоксид, Црвена #40, Сина #1, Жолта #5 И Жолто #6), Сулфур Диоксид (Конзерванс).Загарантирана Анализа : СУРОВ ПРОТЕИН 13,0% мин. СУРОВА МАСТ 4.0% мин. СУРОВА ВЛАКНА 21.0% макс. ВЛАГА 12,0% тропски Карневалски Зајак На Макс Браун Храна За Мали Животни, 4 Килограми.

R

Им се допаѓа и на купувачите