.

.

Богатствата НА каролина Бб5135јмат Овошје И Зеленчук Во Зелена Врата 24х36, 36Л 24 В, разнобојни

Богатствата НА каролина Бб5135јмат Овошје И Зеленчук Во Зелена Врата 24х36, 36Л 24 В, разнобојни

DEN 207.84
Износ

Богатствата НА каролина Бб5135јмат Овошје И Зеленчук Во Зелена Врата 24х36, 36"Л х 24" В, разнобојна Оваа Внатрешна Или Надворешна Подлога 24х36 е од колекцијата На Богатства На Каролина Овошје и Зеленчук. Добредојдовте на вашето семејство и пријатели со Оваа уметничка подлога во целосна боја. Оваа акција поддржана мат со држење во речиси секоја временска состојба. Оваа подлога за врата има димензии околу 24 инчи на 36 инчи и има црна лента за врзување за да ги држи многу слоеви заедно. Горниот слој е полиестерски филц кој е обоен со сликата што ја гледате на подлогата. Следните неколку слоеви даваат стабилност на подлогата, а дното на подлогата е гума со печат за да се спречи лизгање. За да ја исчистите оваа подлога, исцедете ја со црево за вода или користете машина за перење. Не користете средство за чистење што произведува пена. Додадете боја на вашата врата со оваа Подлога За Уметнички Дела во целосна боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите