.

.

Лилгиј Мажи Обична Модна Крпеница Шармантна Долна Облека Танга Подигнување На Задникот Гаќи За Дишење Удобни Гаќи

Лилгиј Мажи Обична Модна Крпеница Шармантна Долна Облека Танга Подигнување На Задникот Гаќи За Дишење Удобни Гаќи

DEN 1.67
Износ

Мажи Обични Модни Крпеница Шармантна Долна Облека Танга Задникот Подигнете Гаќи За Дишењекарактеристики : Одделете ја дупката, независна 360° за да избегнете триење, влажна и топлина. Незапирливо искушение, ненамерен вкус, додадете боја на животот. Торбичката е лесна за носење и многу удобна. Една кабина и две соби, бутот и скротумот се одвоени структура за да се избегне триење. Фината ледена свилена ткаенина е ладна и дише, ја одржува сува во секое време и одржува константна температура од 35° за да ја подобри младешката виталност на спермата.Сезона : Алгендер : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : 67% должина На Најлонскиот Ракав : Тип На Кратка Шема : Цврст Стил : Мода, Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Долна Облека.Usukeuwaistmedium483473-80cm/28.74-31.50"Големина : MSize. : Средно : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 73-80cm/28.74-31.50" Материјал : мека и пријателска за кожата ткаенина, не е лесно да се збрчка или избледи по миењето.Краткиот е ултра мек и дише и ќе ви обезбеди крајна удобност, останувајќи ладен и сув цел ден. Прилики : Погоден за секојдневно носење,плажа,одмор,топла ноќ,меден месец,Денот на Вљубените, годишнина, спална соба или посебен ден. Рачно / Машинско перење, закачете суво, не избелувајте. ●Одлична Услуга За Клиенти ● Заштедата На Модата Лилгиј е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши. Имајте убав ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите