.

.

Чудовиште Џем Бес-1: Скала

Чудовиште Џем Бес-1: Скала

DEN 1.33
Износ

Воведување на сите нови, официјални 1 : 64 скала Умре-фрлија Чудовиште Џем чудовиште камион! Оваа посно, значи, чудовиште џем машина карактеристики страшни графика и детали. Со официјални Гуми БКТ, стилизирани бандажи и автентична шасија, овој камион чудовиште го отелотворува стилот и замавнувањето на неговиот колега од реалниот живот! Секој камион за играчки со размер 1 : 64 доаѓа во комплет со возач обликуван во возачкото седиште и буре, рампа или мелено парче за играње додатоци за автомобил (додатокот може да варира)! Користете го додатокот за да создадете свои акробации и скокови, исто како што сте виделе во емисиите во живо! Ова 1 : 64 скала Умре-фрлија Чудовиште Џем камион е исто како вистинската работа - само забава големина! И сега, со уште повеќе камиони за собирање (играчки што се продаваат одделно), можете да ги користите додатоците за да изградите различни конфигурации на трикови и повторно и повторно да ја ослободите епската акција За Џем Од Чудовишта! Плус, лесно следете ја вашата колекција со ексклузивниот колекционерски постер. Чудовиште Џем чудовиште камион играчките се совршени подароци за деца на возраст од 3 и повеќе години. Донесете ги дома вашите омилени Камиони чудовиште Џем чудовиште и започнете да ја градите вашата колекција денес! ОФИЦИЈАЛЕН КАМИОН ЗА ЏЕМ ОД ЧУДОВИШТА И ДОДАТОК за ТРИК : Доминирајте сѐ на вашиот пат со сопствен камион чудовиште од 1 : 64 размери! Секој камион вклучува барел, рампа или смачкан додаток за автомобил за епски акробации!. АВТЕНТИЧНА РЕПЛИКА : серијата со умирање 1 : 64 ви ја носи акцијата За Џем Од Чудовиште! Официјалните Гуми НА БКТ, деталната графика и стилизираната шасија прават да се чувствувате како да ја држите вистинската работа!. КОЛЕКЦИОНЕРСКИ ПОСТЕР : следете ги вашите Камиони За Џем Од Чудовишта со ексклузивниот колекционерски постер. Секој постер има одличен Камион За Џем Од Чудовиште од едната страна, за да можете да го закачите на вашиот ѕид!. СОБЕРАТ СИТЕ нив : Пресече вашиот пат до победа во свој џем чудовиште настан Со Гробот Копач, Мегалодон, Ел Торо Локо, Макс-Д и повеќе (секој продаваат одделно)! Задолжителни подароци за момчиња и девојчиња 3 и нагоре. Вклучува : 1 Чудовиште Џем 1 : 64 Скала Чудовиште Камион, 1 Додаток, 1 Постер. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. Опфатени Со Спин Мајстор Нега Посветеност. Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Бидејќи Спин Мајстор не е во состојба да го контролира квалитетот на производите што ги продаваат неовластени продавачи, освен ако не е поинаку забрането со закон, Обврската За Нега не е достапна за производи купени од неовластени продавачи. Посветеноста За Нега е ограничена на оригиналниот купувач на крајниот корисник. Исто така, можеби ќе треба да обезбедите доказ за купување и/или слика на вашиот производ За Да Го Вртите Мајсторот за да ја потврдите подобноста. Спин Мајстор го задржува правото да се провери информации, бараат валиден доказ за купување, и да се одбие барањето во своето дискреционо право.

R

Им се допаѓа и на купувачите